CONTENT HUB

Content is King,
distribution is Queen

Dobry content to dziś za mało by na odpowiednią skale dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

Nasz Content Hub to idealne miejsce by przechowywać, zarządzać i co najważniejsze dystrybuować adekwatne treści do Twoich ambasadorów i klientów.

Content Hub

Duża skala w kontrolowany sposób

Dobrze zdefiniowana strategia contentowa, określa jakie treści, do jakich person zakupowych, jakimi kanałami chcemy dystrybuować. Zwykle takie treści mają różne formaty, pochodzą z wielu źródeł mają wielu autorów.

Sharebee znakomicie upraszcza sposób, w jaki można gromadzić, kategoryzować i udostępniać content, tak by wykorzystać skale, wiedzę i potencjał całej firmy, a jednocześnie kontrolować jakość i dystrybucje treści.
Image

Adekwatny content dla właściwych użytkowników

Image
Algorytm Sharebee kategoryzuje i pozwala w precyzyjny sposób filtrować treści, tak by adekwatne osoby mogły pracować z treściami dopasowanymi do ich funkcji, segmentu i grupy docelowej.

Sami użytkownicy mają możliwość wielopoziomowego filtrowania tak by wybrać content najlepiej dopasowany do konkretnych potrzeb w danym momencie.

Ludzie wolą słuchać ekspertów niż marek

Facebook i LinkedIn zmieniają algorytm tak by mocniej promował posty ludzi, a nie firm. Ogromna ilość i nie zawsze dobra jakość komunikatów marketingowych sprawia, że dzisiejsi klienci są zmęczeni komunikacją marek.

Z kolei Twoi najlepsi ludzie mają wiele obowiązków, co często powstrzymuje ich przed regularnym publikowaniem wartościowych treści. Tu z pomocą przychodzi Sharebee, które zmienia Twoich ludzi w ambasadorów.

Platforma pozwala zaplanować cykliczne publikacje, co skutecznie buduje autorytet ekspertów branżowych wzmacniając pozytywny wizerunek Twojej firmy.
Image

Nie czekaj i sprawdź jaki potencjał kryją Twoi pracownicy